Ataşehir Travestileri

SİTEYE GİRİŞ

İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan Ataşehir 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Ataşehir ilçe olduğu andan itibaren de çok sayıda travesti tarafından yaşam alanı olarak tercih edilmiştir. Ataşehir güneyinde Maltepe, batısında Kadıköy, kuzeybatısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçeleri ile çevrilmiştir. İlçe 25,84 kilometrekaredir, nüfusu 420.000'dir ve sınırları dahilinde toplam 17 mahalle vardır.

Bugün Ataşehir denince akla ilk olarak lüks siteler geliyor. İçerisinde kendi güvenliği, marketi, kafesi vs. bulunan bu sitelerdeki daireler Ataşehir Travestileri tarafından da tercih edilen ev tipi oluyor. Ee, yaşadığı ev kişinin kalitesini de gösterir bir bakıma. Bu sebepten Ataşehir'deki bir travestinin evine gittiğinizde sınırsız konfor ve güleryüzle karşılacağınızın garantisini verebiliriz.

Anadolu Yakası'ndaki travesti nüfusu Ataşehir dışında nerelerde toplanmıştır diye düşününce akla öncelikle Kadıköy geliyor tabii. Ne de olsa burası, Ataşehir'e kıyasla daha eski, daha kalabalık bir ilçe. Birçokları için İstanbul Anadolu Yakası'nın merkezidir Kadıköy ve bu hiçbir şekilde değişmeyecektir. Ama kimse o kadar emin olmasın. Ataşehir Travesti modeller bomba gibi geliyor!

Ataşehir'de her gün artan yeni inşaat sayısıyla birlikte travesti nüfusu da artıyor. Genellikle 2+1 ya da 1+1 evleri tercih eden travestiler İstanbul'un her noktasından gelen misafirlerini bu evlerde kusursuz bir şekilde ağırlıyorlar. Misafirleriyle kah mutfak tezgahında, kah jakuzide zaman geçiren travesti kızlarımız meraklısı için fantezi ve fetiş dünyasının kapılarını ardına kadar açıyor.

Eğer siz de Ataşehir'de kapısını rahatlıkla çalabileceğiniz bir Travesti Evi arıyorsanız, pes etmeyin. İnternette gerekli aramaları yaptıktan sonra dünya tatlısı insanlarla tanışmanız an meselesi. Artık kendinize bir güzellik yapın ve Travesti Reyhan, Travesti Arzu, Travesti Bade gibi Ataşehir'in tatlı travestileriyle iletişime geçip görüşme için randevu alın. İyi eğlenceler...

Mutlaka Göz Atın!
Son Paylaşımlar