Beylikdüzü Travestileri

SİTEYE GİRİŞ

Beylikdüzü, İstanbul'un en hızlı gelişen ilçelerinden biridir. Yeşil rengini giderek kaybeden İstanbul için Beylikdüzü ilçesi adeta bir cennettir. Burası İstanbul'un yeşil alan bakımından en zengin ilçesi olabilir. İstanbul'un batısında yer alan, 1453 Yılında İstanbul'un fethinden sonra Osmanlı Devleti'ne bağlanan ilçemiz ilk dönemlerde Tarım Köyü olarak kullanılmıştır.

Bugün pek çok travestinin de yaşamak ve çalışmak için tercih ettiği Beylikdüzü'nün Cumhuriyet'ten önceki adı kesin olmamakla birlikte buraya "Garden" dendiği öne sürülmektedir. Cumhuriyet'ten sonra çevredeki kavak ağaçlarının çokluğundan dolayı "Kavaklı" adı konmuştur. 2008 tarihinde ise bu bölge ayrı bir ilçe olmuş ve Beylikdüzü adını almıştır.

Beylikdüzü ilçesi çarpık yapılaşmanın ürünü olan kaçak yapı ve gecekondulaşmanın olmadığı ender ilçelerimizdendir. Bunun örneklerini Beylikdüzü'nde bulunan Barış Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi, Adnan Kahveci Mahallesi ve Kavaklı Mahallesi'nde görebilirsiniz. Düzgün kentleşmeye ve mimariye çok önem veren Beylikdüzü Travestileri de bu sebeple daha çok bu mahalleleri tercih ederler.

Beylikdüzü, metrobüsün ilçeye ulaşmasından sonra yaşayanlarına büyük rahatlık sağlamış; büyüme ve gelişmesini hızlandırmıştır. Bölgede bulunan Fatih Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Okyanus Koleji, Bahçeşehir Üniversitesi ve Bahçeşehir Lisesi bu büyümede önemli etkenlerdir. Beylikdüzü Travesti modellerin büyük bir kısmı da bu okullarda eğitim görmektedir.

Beylikdüzü sahil şeridinde bulunan denizde her yıl ölçümler yapılmaktadır. Ölçümler sonucu yüzmeye elverişli olduğu kanıtlanan bu deniz Beylikdüzü Travesti Eskortlar tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Beylikdüzü denizi dışında buradaki Migros Alışveriş Merkezi, Real Market, Carrefour bu hızlı gelişime olumlu etkenlerdendir. Ayrıca Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nin, Beylikdüzü ilçemize sağlamış olduğu katkılar da unutulamaz.

Bu yüzden tüm Beylikdüzü Travestileri olarak, "İstanbul'un Gülen Yüzü Beylikdüzü" diyor ve tüm beyleri birlikte sıcak dakikalar geçirmeye çağırıyoruz!

Mutlaka Göz Atın!
Son Paylaşımlar