Fındıkzade Travestileri

SİTEYE GİRİŞ

Fındıkzade, İstanbul Avrupa Yakası'nda yer alan Fatih ilçesinin bir semtidir. Trakyalı ve travesti nüfusu çoktur. Escort travestilerin burayı yaşam alanı olarak seçmesinin birçok sebebi vardır. Ulaşım rahatlığı, alışveriş noktalarına yakın oluşu, farklı insanların bir arada yaşıyor oluşu yani kozmopolit yapısı Fındıkzade'nin travestiler tarafından seçilmesinde başlıca etkenlerdir.

Topkapı - Samatya - Aksaray - Fatih dörtlüsünün tam ortasında yer alan Fındıkzade'den her tarafa ulaşım rahattır. Şıp dersin Taksim, şop dersin Bakırköy tarafındasındır. Bu ulaşım rahatlığı İstanbul'un pek çok farklı bölgesinden travestisever erkeğin de buraya kolaylıkla gelebilmesini sağlar. Fındıkzade Travestileri her gün İstanbul'un hemen her yerinden gelen laçoları ağırlar.

Alışveriş de önemli tabii. Hele ki üstüne başına para harcamaya bayılan travestiler için alışveriş yapabilecekleri güzel yerlerin olması büyük bir şart. Fındıkzade'de pek çok giyim, kişisel bakım ürünleri, mobilya ve ev tekstil ürünleri mağazası bulunmaktadır. Ayrıca içinde aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Fındıkzade Pazarı da bir hayli ünlüdür.

Fındıkzade'yi travestiler için vazgeçilmez kılan bir diğer özelliği de kozmopolit yapısıdır. Burada her din, dil ve ırktan insan bulmak mümkündür. Farklı insanların bir arada yaşaması, bu insanlarda kendinden farklı olana saygı duyma, farklı olanı yadırgamama yeteneğinin gelişmesini sağlamıştır. İşte bu yüzden Fındıkzade'de travestiler de kendi dünyalarında özgürce yaşayabilmektedir.

İstanbul'da yaşayan travestiseverler için Fındıkzade'nin yeri ayrıdır. Fındıkzade Travestileri genel olarak zarif, kibar, hoşsohbetli travestilerdir. Travesti Bebeksi Lalin, Travesti Eva Aybek, Travesti Sınırsız Sinem, Travesti Betül, Travesti Burcu, Travesti Lena ve dahası... Fındıkzade'de travesti söz konusu oldu mu seçenek çok, zevkten boşalmanın sonu yok! :)

Mutlaka Göz Atın!
Son Paylaşımlar