Kadıköy Travestileri

SİTEYE GİRİŞ

Kadıköy Travestileri İstanbul Anadolu Yakası'nın en gelişmiş, en gözde ilçesi Kadıköy için büyük bir değerdir. Şayet bugün Kadıköy ilçesi Anadolu Yakası'nda kültür ve sanat hayatının kalbi olarak görülüyorsa bunun mimarı travestilerdir. Travestisiz bir toplumun hayat damarlarından biri kopmuş demektir ki hiçbirimiz göz göre göre bu acı sona gitmek istemeyiz.

Kültür ve sanat ikilisi Kadıköy halkı için çok önemlidir. Günlük hayatlarına türlü sosyal aktiviteyi ustalıkla entegre etmeyi başarabilen Kadıköylüler sıkıcı rutinlerle kendilerini boğmayıp kültür ve sanattan güç aldıkları için hayatta daha başarılı ve mutludurlar. Başarılı ve mutlu insanlardan oluşan bir toplum da sağlıklı ve gelişmiş bir toplum olacaktır. Kadıköy toplumu da doğal olarak bu özelliklere sahiptir.

Peki İstanbul'un bu ilçesini modern topluluklar seviyesine çıkaran değerler nelerdir? Kültür, sanat demiştik; bunlara hayvan sevgisi, çevre bilinci ve tabii ki travestileri de ekleyebiliriz. Evet Kadıköy Travestileri bu ilçeyi geliştirip güzelleştiren değerlerin başında gelir. Peki bu güzel kızlar Kadıköy'e ne şekillerde artı sağlıyor olabilirler?

Kadıköy Travesti modeller öncelikle sekste ustadırlar. Cinsel birleşmenin belli altın kuralları vardır. Bu kurallar gizlidir, pek anlatılagelmez. Gerek oral seks, gerekse de anal seks bir travesti ile bambaşka bir hale bürünür. Hani derler ya "sevgili tadında bir ilişki" diye, işte travesti ile yapılan her seks o tattadır. Tıpkı sevdiğiniz, aşık olduğunuz biriyle yaptığınız duygu dolu seksler gibi...

Bu kızlarımızdan bahsederken seks dışında bahsetmemiz gereken bir şey daha var: Masaj. Özellikle boyun ve sırt ağrıları çekenlerin hayallerindeki aksiyondur masaj. Sevmeyeni çok azdır. Ovuşturmak, sıkmak, yoğurmak suretiyle gerçekleştirilen masaj işlemi sonunda vücut helva gibi olur. Sizi yoğurup helva haline getiren travesti partneriniz yemeyip yanınızda mı yatar, yoksa sizi çıtır çıtır yer mi, orasını kendisine sormanız lazım.

Kadıköy Travesti deyince akla bir de iyi yemek yapan hatun gelir tabii. Yatakta oldukları kadar mutfakta da iyi olan Kadıköy Kızları kalbe giden yolun mideden geçtiklerini bilir ve en özel misafirlerine kallavi sofralar kurmaktan geri durmazlar. Eğer bu trv kızlardan biriyle tanışma şansı yakaladıysanız deliğiniz, penisiniz, omzunuz, sırtınız ve tabii ki de mideniz bayram edecek demektir. Hadi bakalım beyler, doğru Kadıköy'e...

Mutlaka Göz Atın!
Son Paylaşımlar