RÜYA SOYDAN

Askerlerin Unutulmaz Travesti Hatırası

Askerlik yapmış olanlar iyi bilirler ki askerlikte kazanılan arkadaşlık ve dostlukların uzun süre kalıcı olanları hakikaten sarsılmaz temeller üzerine kurulmuş ve yıkılması yıllarca mümkün olmayan cinstendir. İşte geçenlerde Travesti Evi sitesi olarak böyle 2 arkadaş ile tanışma fırsatı yakaladık. İyi ki de bu arkadaşlarla yollarımız kesişmiş, çünkü bizler için hiçbir anı unutulmayacak, çok değerli bir sohbet olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Tabii malum arkadaşların tanışmaları ve arkadaşlıkları askerlik vesilesi ile olunca konu da tahmin edeceğiniz gibi döndü dolaştı askerliğe bağlandı hep. Velhasıl kelam birçok anı dinledik. Arkadaşlar anılarını anlatırken sanki o anları tekrar tekrar yaşıyor gibiydiler. Hem arkadaşlıklarına hem de bu arkadaşlıklarını yıllardır bitirmemiş ve halen görüşüyor olmalarına imrenmemek elde değildi. İtiraf edelim, kıskandığımızı bile söyleyebiliriz. Birçok anı anlattılar, saatlerce güldük ama anlattıkları içerisinde en çok güldüğümüz bir anı vardı ki sizlerle de paylaşmadan geçmek istemedik. 

 

Bu iki kafadar askerliklerini İstanbul Kadıköy’deki bir birlikte yapmışlar. Bu güzel dostlardan birisi bir gün nasıl olmuşsa bir şans oyunundan belli bir miktarda ikramiye kazanmış. Parayla ne yapacaklarını düşünürken 22 yaşındaki 2 erkeğin tabii ki aklına ilk gelen şeyi düşünmüşler. İkisi de bir şekilde bu parayı seks yapmak için kullanmaya karar vermişler ama bu işin nasıl olacağını hemen çözememişler. İstanbul’u çok fazla bilmemeleri, asker olduklarından dolayı çok fazla dışarıda bulunabilme fırsatlarının olmaması gibi birçok engel varmış önlerinde. Ayrıca çarşı izinleri de öyle kolay kolay aynı güne denk gelmezmiş. Bu iki arkadaş ayrı ayrı takılmak istemiyor, içten içe ikisinin de dahil olduğu bir grupta grup seks yapmayı da istiyorlarmış.

Neyse bizimkiler allem etmiş kallem etmiş o haftaki izinleri çavuşa yalvar yakar aynı güne denk getirmeyi başarmışlar. Başarmışlar başarmasına ama nereye gidip ne yapacaklarını bilmedikleri gibi kimseye bu konuda birşeyler soramayacak kadar da utangaç delikanlılarmış ikisi de. Hemen hemen her çarşı izninde gittikleri yer olan Taksim'de avare avare dolaşırlarken nasıl olmuşsa olmuş ve yolları Taksim'in arka sokaklarına, pencerelerden "Gel aşkım, gel sevişelim yakışıklı" diyen travestilerin ve bayanların olduğu bölgelere düşmüş. Oraları bilen iyi bilir.

 

Aradıklarını bulduklarını düşünen azgın arkadaşlar hemen geminden kurtulmuş at gibi bir oraya bir buraya bakınmaya ve ilişkiye girecekleri kadınları beğenmeye başlamışlar. Bir şekilde iki tane kadın beğenip kışlaya dönme vakitleri de yaklaştığından aceleci de davranarak odalarına çekilmişler ve klasik olarak çok da uzun sürmeyen ilişkilerini yaşayıp çıkışta buluşmuşlar. Her ikisi de klasik türk erkeği gibi “kadın çok iyiydi”, “benden de hoşlandı”, “o da zevk aldı” gibi hikayeler anlatarak dönmüşler kürkçü dükkanına.

Bu seks hikayesi burada bitmiş, konu kapanmış kapanmasına ama asıl gerçek yıllar sonra, askerlikleri bitip sivil hayata karıştıktan, asıl askerlik başladıktan sonra bir dost meclisindeki sohbette ortaya çıkmış. Meğer o gün ikisinin de yattıkları kişiler travesti partnerlermiş. Yıllarca ikisi de bir diğerine bu gerçekten bahsetmemiş. Tabii güzellikleri kadınlara taş çıkaracak kalitedeki bu travestilerin kadın olmadıklarını odaya çıkmadan farkedememişler. Ne zaman ki odada travestiler soyunup cinsel organları meydana çıkınca gerçekleri anlamışlar ama tabii kalkmış aletlerini o noktadan sonra indirmek ne mümkün. Kendilerini çılgın zevkin kollarına bırakıvermişler.

Evet Travestiyiz... Travestiler Vardır!

İlk trans kadın cinayetine 1993’te tanıklık ettim. “Japon Arzu” ölü bulunmuş dediler. Neye uğradığımızı şaşırmıştık. Arkadaşlar morga gidip cenazeyi teşhis edip geldikten sonra vücudunun hiçbir yerinde darbe yok, sadece alnında bir delik var” dediler. Adli tıp sonucundan da tornavida ile yapıldığını öğrendik ve bendeki ilk refleks, kafamın her yerini tutup evdeki tüm tornavida ve kesici aletleri atmak oldu.

Sonra arkası geldi bu cinayetlerin… Tek tek söylemeyeceğim cinayetlerin nasıl işlendiğini ama aynı zihniyetle işlenmişti hepsi. Sonraki yıllarda tamamen bilinçli, planlı bir cinayetler zincirine tanıklık ettik. Otobanda polisler yolun sağını solunu tutuyordu. Boş araziye kaçsak yakalanma riskimiz çok yüksekti. Can havliyle kendimizi yola atıyorduk. Gece saat 12’den sonra arabaların nasıl hızlı geçtiğini düşünün…

Ben birçok ağır yaralanmalara ve cinayetlere tanıklık ettim. Hiç unutamadığım bir tanıklık ise, “Çığlık çığlığa bağırıyoruz, yardım istiyoruz ve hiçbir araba durmuyordu. Bir araba durdu, yardım edeceğini zannettik ama yaralananın bir trans olduğunu fark edince gözümüzün önünde tekrar ayaklarının üzerinden geçti ve hızla uzaklaştı.” Hastaneye gittiğimizde ise homofobik hemşire ve doktorlarla uğraşmak da cabası oldu!

O dönem medya ne mi yapıyordu? “Travesti Dehşeti” , “Travestiler Terör Estirdi” diye başlıklar atıyorlardı. İşin tanıklık kısmı bu ve çok daha fazlası aslında… Gelelim işin örgütlenme kısmına, yani nasıl organize olup cenazelerimize nasıl sahip çıkıyorduk? O dönem sosyal medya ağları yoktu, cep telefonu yoktu. O dönemki imkânlarla çok da güzel bir araya gelip organize olabiliyorduk. Cenazemize sahip çıkıyorduk. Morgdaki yetkililere yalvarıyorduk bazen. Kimsesizler mezarlığına mümkün olduğu kadar defnettirmemek için mücadele ediyorduk. Genelde aileler reddediyordu çocuklarını. İşin en acı yanı neydi biliyor musunuz? Evladının cenzaesini reddeden aileler üç gün sonra gelip bize "miras var mı, parası var mı?" diye soruyorlardı! Bir de böyle ailelerle uğraşıyorduk.

Elbette o dönem kamuoyu oluşturamıyorduk. Yanımızda olan tek sivil toplum örgütü İHD (İnsan Hakları Derneği) idi. Tahmin edeceğiniz gibi Eren Keskin’in büyük katkılarıyla... Ne yazık ki bütün çabalarımıza rağmen cinayetlerin önünü kesemedik, tıpkı bugün de olduğu gibi… Anam bacım şimdi sosyal medya ağları var, yanımızda olan birçok sivil toplum örgütü de var. Sosyal medyanın en güzel yanı da ne biliyor musunuz? Olayı daha görünür kılıyor; bununla birlikte aslında olaydan haberli ve “duyarlı, vicdanlı” insanların ne kadar, neye sahip çıktığını ve ses çıkardığını da açık olarak görmemizi sağlıyor. Tıpkı yanarak öldürülen Hande Kader cinayetinde olduğu gibi… Nasıl mı? Bir kadın yanarak, işkence edilerek öldürülmüş ve ilk refleks aynı kaderi paylaşan trans kadınlardan geldi her zaman olduğu gibi. Çünkü her an hepimizin başına gelebilir. Başka hiçbir insanda anlık bir refleks ve duyarlılık göremedik ne yazık ki!

Kadın cinayetlerinde herhangi bir yerde, herhangi bir mekanda bir kadın katledildiğinde kadın örgütleri başta olmak üzere diğer insanların bu katliama verdiği duyarlılık ve refleksi ne yazık ki Hande için göstermedik. Yanımızda olan siyasi partiler ve sivil toplum örgütleri de bir bekleme halindeydi: LGBTİ örgütleri bir şey yapsın da ona göre hareket edelim tutumunda. Bütün bunlar yaşanırken Hande’nin narin bedeni soğukta betonun üzerindeydi morgda.

Bir insan yakılarak katledilmiş; neden vicdanlarınız harekete geçmiyor? Neden kendiliğinizden isyan etmiyorsunuz? Neden etmediğinizi söyleyeyim! Kendiniz olgunlaşmadığınız için ölen bu kadının her şeyine baktınız! Çünkü öldürülen kadın travestiydi. Seks işçisiydi! Vicdanınızdan önce ahlakınız ve önyargılarınız devreye girmişti! Söylediğim gibi tam olamamışsınız! Olgunlaşmamışsınız! Özgecan ve benzeri cinayetlere duyarlılık göstermek, tepki göstermek çok kolay! Çünkü onlar mutlaktı. Genç kızlardı, üniversite öğrencileriydi, masumdu, vs. vs. Çünkü bütün bu masumiyet ve mutlaklık üzerinden kendinizi aklıyordunuz. Hele o Özgecan’ın fotoğrafını sürekli bir biçimde sunan erkekler yok mu? Nasıl da namus timsali! Ama bu olayda namusları kıçlarına kaçtı! Çünkü burada onlara göre bir masumiyet yoktu! İşin can yakan tarafı da birlikte örgütlendiğimiz insanlar böyle durumlarda konuyu nasıl içselleştirmediklerini gösteriyorlar!

Valla açıkçası ben şahsen Esmeray olarak yeniden bütün ilişkilerimi gözden geçireceğim. Sizlerin bizler öldükten kaç gün sonra harekete geçtiğinizi veya duyarsız kaldığınızı hep birlikte gördük! Şimdi istanbul travesti için, hemen şimdi adım atın.

Bir Travesti Hikayesi...

Bir istanbul travesti ile yaşadığı hoş tecrübeyi bizlerle paylaşmak isteyen Arda'yı dinliyoruz:

Selam arkadaşlar ben Arda. Hayatımda yaşamam dediğim bir seks hikayesi yaşadım ve bunu sizinle de paylaşmak istiyorum. Bu cinsel tecrübem bir travesti ile yaşandı. Yakın bir arkadaşım sürekli travestilerle ilişkiye giriyordu. Bir gün bana da bu şekilde bir teklifle geldi. "Sen de bir tadına bak, emin ol hoşuna gidecek" deyince ben de denemek istedim. Hafta sonu için gerekli ayarlamaları yaptık ve birlikte yaşayan iki istanbul travesti modelin evine doğru yola koyulduk. Yola çıkmadan önce biraz alkol almıştık ve yanımızda da birkaç şişe içki götürüyorduk.

 

Travestilere varana kadar arkadaşıma defalarca pişman olduğumu ve geri dönmek istediğimi söyledim ama travestiler kapıyı açtıklarında ikisinin de kadın olduğunu düşündüm ve hatta inanın ilk gördüğümde bunları travestilerin arkadaşları falan zannettim.

 

İçeri girdik ve baktım başka kimse yok. O zaman bu gördüklerimin travesti olduklarına ikna oldum artık. Arkadaşıma biraz önce "Beni buraya zorla getirdin!" diye tafra yaparken birdenbire "Neden daha önce getirmedin?" demeye başladım. Salona oturduk ve aldıklarımızı içmeye başladık.

 

Saçları kızıl olan travesti çok güzeldi. Hemen arkadaşıma "o benim" dedim. Arkadaşım zaten bunu hiç sorun etmemişti. Kızıl olana ben göz koyduktan sonra birkaç kadeh daha içki içip yavaş yavaş birbirimize sırnaşmaya başladık. Kafalarımız artık güzel olmaya başlayınca hemen kızıl olan yanıma gelip oturdu. Diğer travesti çoktan arkadaşımın aletine elini atmış, okşamaya başlamıştı bile. Kızıl saçlı olan da aynı girişimde bulundu ve elini benim taşlamış aletime attı. Ben de onun bacaklarını okşamaya başladım. Onun da aleti olduğu için elimi o bölgesine götürmüyordum ama sütun gibi bacaklarını okşamak bile beni azdırmaya yetiyordu.

 

Salonda içkiler bitene kadar bu şekilde elleştik. Sonra benim travesti ayağa kalktı, "hadi kocacım, artık yatağa geçelim" dedi. Beni alıp odalardan birine götürdü. Ondan sonrasında diğerleri ne yaptı görmedim bile. Odaya girer girmez beni yatağa yatırdı, üzerimdekileri çıkardı ve kendisi de karşıma geçerek soyunmaya başladı. Üstünde olanların hepsini çıkartmış, sadece dantelli bir külot ile karşımda duruyordu. Mor renkli külotu ile yanıma gelerek açıkta duran, sert aletimi öpüp koklamaya başladı. Ağzına aldığında zevkten çıldırıyordum. Dakikalarca baş kısmını yaladı ve zevk sularımı emdi. Deliler gibi başını emiyordu çünkü gerisi ağzına sığmıyordu. Daha önce hiçbir kadında tatmadığım bir oral seks zevkini tattırıyordu bana.

 

Alkolün de etkisiyle öyle kolay kolay boşalmaya niyetim yoktu. O yüzden uzun uzun yalamasına izin verdim. Bi süre sonra travestinin ağzını pompalamaktan sıkılmıştım. Onu üzerime çektim ve "şu göt deliğinin tadına bakalım artık" dedim. Ama o da benim göt deliğimi yalamaya başladı. Bir yandan aletimin yalanması, bir yandan da göt deliğimin okşanması içten içe daha da zevk veriyordu bana, o yüzden müdahale etmedim.

 

Artık benim bazukanın üstüne oturma zamanı gelmişti. Ama ben bunu beklerken o göt deliğimi parmaklamaya başladı. Şok oldum, yoksa o mu beni becerecekti? Kendimi becertmek istemiyordum ama çok da zevk alıyordum. Yani deliğimin parmaklanması ve aynı anda aletimin yalanması daha önce başıma gelen bir şey değildi fakat o an aldığım zevk yüzünden hiç karşı koyacak halim yoktu diyebilirim. Bu şekilde 10 dakika kadar daha devam ettik. Daha sonra parmağını deliğimden çıkardı ve üzerime çıkarak benim taş aletimi kendi deliğinin içine aldı. Üzerimde zıpladıkça onun kalkan aleti de önümde sallanmaya başladı. Travestinin aleti bazen göbeğime öyle çarpıyordu ki resmen kendimi ona teslim edip becertmek istiyordum. Üzerimde zıplamasına devam ederken bir yandan da eliyle taşaklarımı okşuyor ve tekrar deliğimi parmaklamak için elini bacağımın arasına doğru götürüyordu. "Dur yapma" demem gereken yerde ağzımı bile açmıyor, çok zevk alıyordum. Parmağını deliğime sokup üzerimde zıplarken bende gözlerimi kapattım ve geriye doğru rahat rahat uzanarak bu pompalamadan zevk almaya başladım. Kadın gibi üstümde inlemeye başladı. "Uzun süre boşalmam" diyen ben o anda içine sarsıla sarsıla boşaldım. Sonra ne mi oldu? Tabii ki o da beni becerdi. Hem de domaltıp popoma vura vura...

Travestiler Her Yerde!

Günümüzde travesti modellerin sadece büyük şehirlerde bulunabildiğine dair bir düşünce var. Evet, nüfusun kalabalık olduğu İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerde travestiler sayıca daha çok tabii ama bu, Türkiye'nin diğer şehirlerinde de gönlünüze göre hoş bir escort travesti bulamayacağınız anlamına gelmiyor.

Peki nerede yaşar bu travestiler? Onlara nasıl ulaşabilirsiniz? Telefon numaraları ve adresleri nedir? Hepsine az az değinelim.

Travesti modellerin en çok bulunduğu şehir tabii ki İstanbul! Sürekli artan nüfusuyla İstanbul Türkiye'nin ve belki de dünyanın kültürel başkentidir. Genci yaşlısı, Türk'ü yabancısı herkesi kendine çeken İstanbul travestiler için de cazip bir yaşam alanıdır. Peki bu kadar çok istanbul travesti içinden hangisini seçeceğinize karar vermek, kendinize en yakışacak partneri bulmak zor olmaz mı? Tabii ki zor olur ama işte o noktada da şu an ziyaret etmekte olduğunuz internet sitesi işine yarayacaktır.

İstanbul Türkiye'nin kültürel başkenti olabilir ama ya asıl başkentimiz? Ankara da travestiler açısından oldukça zengin, travesti modellere talebin çok üst seviyelerde olduğu bir şehrimiz. Talep çok çünkü çevre illerden de göç alan Ankara'da erkekler her daim azgın. Bir de İç Anadolu erkeği, her ne kadar bunu açık açık itiraf etmese de erkek erkeğe seksi küçük yaştan beri öyle ya da böyle tecrübe eder ve ileriki yaşlarda da farkında olmadan arayışı bu yönde olur. Ancak malum toplumumuzda iki erkeğin seks yapması da hoş karşılanmaz. E o halde, görünüşte kadın, ama yatakta hem kadın hem erkek olabilecek bir partner arayışı başlar. İşte bu noktada Ankara erkeğinin imdadına ankara travestileri yetişir. Ankara'da bir taksi şoföründen duyduğumuz cümle her şeyi anlatıyor gibi: "Bir ankara travesti on kadına bedeldir".

Peki ya güzel İzmir bu yukarıda bahsettiğimiz iki büyük şehrin arkasından kalır mı? Kendi gibi travestileri de ayrı bir güzel olan İzmir tarihi, turistik zenginliklerinin yanı sıra bünyesinde bulundurduğu travesti modelleri açısından da görülmeye değerdir! Şu ana kadar hiçbir izmir travesti ile birlikte olmamış bir erkek çok şey kaçırmış demektir. İzmir'de yaşamayan ama en azından yazları Çeşme, Alaçatı taraflarına giden beyler muhakkak İzmir'e de uğrasın ve sitemizde görüp beğendiği izmir travesti modellerden biriyle tanışsın.

 

Son yıllarda neredeyse bir Rus şehri olan Antalya escort travesti modelleriyle de iddalı. Her ne kadar Rus escort bayanlar Antalya'da bir hayli popüler olsa da travesti kızlar da boş durmuyor. Özellikle masajda da iddialı antalya travesti modeller erkeklerin başını döndürüyor. Ayrıca yalnız Antalya Merkez değil, Alanya, Lara, Manavgat gibi ilçelerde de onlarca travesti yaşıyor. Güneyin sıcak iklimini bünyelerinde barındıran bu sıcakkanlı, iyi kalpli travestilerden biriyle tanıştığınızda belki de şu ana kadar sahip olduğunuz en iyi seks partnerine kavuştuğunuzu hissedeceksiniz.

Escort Travesti Nerede?

Türkiye cidden de bambaşka hayatların, çok farklı tat ve dokuların bir arada yer aldığı bir ülke. Renklilik, çeşitlilik bu ülkenin diğer adı sanki. Onca terör olayına, gerilim ve gerginliğe rağmen bu böyle. Değişmedi, değişmez. Peki nereden geliyor bu renklilik? Pek çok değer var bize bu renkleri katan ve belki de bu değerlerin en başında travestiler geliyor.

Travesti bireyleri kategorize etmek zor ama bir ömür boyu kategorilerden kaçmamız da imkansız. O yüzden bizler il, ilçe ve semt adlarıyla travesti sınıflandırması yapmaktan yanayız. Mesela İstanbul travesti ya da İstanbul travestileri denince kimlerden bahsettiğimizi anlamanız çok da zor olmasa gerek. Ya da aynı şekilde ankara travesti veya ankara travestileri. Hadi güzel İzmir kırılmasın, orada da izmir travesti ya da izmir travestileri diye anabileceğimiz manken travestiler yok değil. Antalya travesti / Antalya travestileri de es geçilmemesi gereken milli değerlerdir.

Hep illerden bahsettik peki ama ya neredeyse bir il büyüklüğündeki ilçeler? Mesela İstanbul ilçelerini ele alalım: Beylikdüzü Travestileri, Fındıkzade Travestileri, Şişli Travestileri, Kadıköy Travestileri, Bostancı Travestileri, Ataşehir Travestileri, Bağdat Caddesi Travestileri, Bakırköy Travestileri, Bahçelievler Travestileri, Şirinevler Travestileri, Kartal Travestileri, Pendik Travestileri, Maltepe Travestileri, Bağcılar Travestileri, Güngören Travestileri, Mecidiyeköy Travestileri, Nişantaşı Travestileri, Üsküdar Travestileri, Ümraniye Travestileri, Beşiktaş Travestileri, Tuzla Travestileri…

travesti

Öykü Pink

0552 217 23 55

İstanbul - Şişli Harbiye

travestiler

Elisa Pendik

0534 542 40 49

İstanbul - Pendik

tuzla travesti

Rüya

0544 640 51 50

İstanbul - Tuzla

travesti

Asya Krause

0532 258 46 69


İstanbul - Maltepe

travesti

Seda Yakar

0530 385 77 10

 

İstanbul - Pendik Merkez

travesti

Serena Tan 

0530 134 01 04

İstanbul - Pendik

travesti

Yeşim Aslan

0538 691 94 00


İstanbul - Ataşehir

istanbul travesti

Özlem

0531 354 23 43

 

İstanbul - Şişli

travesti

Yağmur Icon

0536 032 12 39

İstanbul - Şişli

travesti

Naz Korel

0538 292 31 27

Fındıkzade Travesti

anadolu yakası travesti

Efsane Kartal

0539 312 70 69

 

İstanbul - Kartal

escort travesti

Irmak

0535 735 05 86


İstanbul - Bağdat Caddesi

travesti

Tanrıça Kadıköy

0535 737 73 79

İstanbul - Kadıköy

istanbul travesti

Ayten Kelly

0539 896 82 60

 

İstanbul - Nişantaşı

istanbul travesti

Pendik Travesti

0534 853 77 07

 

İstanbul - Pendik

kadıköy travesti

Mervesu

0537 346 56 80

 

İstanbul - Kadıköy

travesti

Didem

0534 203 32 16

İstanbul - Şişli

travesti

Tutku Korel

0537 866 53 68

Beylikdüzü Travesti

travesti

Lolita Ataşehir

0505 113 89 17


İstanbul - Ataşehir

escort travesti

Eleni Kartal

0535 262 97 30


İstanbul - Kartal

travesti

Esra Bahçelievler

​0531 600 09 97

İstanbul - Bahçelievler İncirli

travesti

Cilve Bahçelievler

0505 976 15 29

İstanbul - Bahçelievler İncirli

şişli travesti

Samira

0531 269 11 43

 

Şişli Harbiye Travesti

travesti

Samira Pendik

0546 591 53 85

 

İstanbul - Pendik

travesti

Vahşi Almeda

0531 824 20 91

 

İstanbul - Şişli

Şişli Travesti - Fındıkzade Travesti - Bakırköy Travesti - Beylikdüzü Travesti - Aksaray Travesti - Avcılar Travesti - Bahçelievler Travesti - Silivri Travesti - Güngören Travesti - Merter Travesti - Zeytinburnu Travesti - Cihangir Travesti - Nişantaşı Travesti - Bağcılar Travesti - Büyükçekmece Travesti - Beşiktaş Travesti - Avcılar Travesti - Taksim Travesti - Etiler Travesti - Sarıyer Travesti - Eminönü Travesti - Küçükçekmece Travesti - Büyükçekmece Travesti - Ortaköy Travesti - Şirinevler Travesti - Halkalı Travesti - İkitelli Travesti - Ataköy Travesti - Başakşehir Travesti - Bahçeşehir Travesti - Kağıthane Travesti - Kemerburgaz Travesti - Escort  Trv - Avrupa Yakası Travestileri

Kadıköy Travesti - Bostancı Travesti - Göztepe Travesti - Kartal Travesti - Pendik Travesti - Beykoz Travesti - Ümraniye Travesti - Eskort - Üsküdar Travesti - Çekmeköy Travesti - Ataşehir Travesti - Maltepe Travesti - Tuzla Travesti - Bağdat Caddesi Travesti - Adalar Travesti - Sultanbeyli Travesti - Sancaktepe Travesti - Şile Travesti - Travestiler - Travesti Kadıköy - Anadolu Yakası Travestileri - Escort ​Travesti

Üçyol Travesti - Kordon Travesti - Bornova Travesti - Göztepe Travesti - Alsancak Travesti -  Konak Travesti - Karşıyaka Travesti - Escort - Buca Travesti - Gaziemir Travesti - Çeşme Travesti - Alaçatı Travesti - Urla Travesti - Foça Travesti - Escort Travesti - İzmir Travestileri - İzmir Shemale - İzmir Escort Travesti - İzmir Travesti - Travesti İzmir - Kuşadası Travesti - Bodrum Travesti - Marmaris Travesti - Eskort