Yasal Uyarı

Aşağıda bulunan bütün maddeleri sitemizde bulunan herkes ve ilanı olan bütün partnerler okuyup onaylamış sayılmaktadır. Ziyaretçi olarak ya da ilanı olan travestiler olarak tüm herkes aşağıda yazılmış uyarıları ve maddeleri okuyup onaylamaktadır.

- 1117 sayılı Küçükleri Muzır Neşriyattan Koruma Kanunu'nun ilgili maddeleri uyarınca 21 yaşından küçüklerin web sitemizi ziyaret etmeleri sakıncalı olabilir.

 

- Bu siteyi ziyaret etmek tamamıyla internet kullanıcılarının kendi tercihidir ve 21 yaşından küçükler, bu siteye girmekle doğabilecek yasal ve diğer sakıncaların tüm sorumluluğunu üstlenmeyi peşinen kabul etmiş olup sonuçları kendilerini ilgilendirir. Bu siteyi gezmek tamamıyla bireylerin kendi seçimidir.

- Bu internet sitesinde ilanları bulunan travestiler, sitenin sorumluluğu altında değildirler. Site sadece kendi içeriğinde sorumlu tutulabilir. Sitemiz dahilinde ahlaki değerlere aykırı ya da müstehcen içerikler bulunuyorsa iletişim formu aracılığıyla bizlere ulaşarak uyarı ve şikayette bulunabilirsiniz. Bu şekilde site yöneticileri de şikayetinizi değerlendirip size yardımcı olabilirler.

- Bu internet sitesi yayınladığı ilanlar ile hiçbir kanuna karşı gelmez. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu sitesinde (http://www.btk.gov.tr/tr-TR/Kanunlar) belirtilen tüm maddeleri peşinen kabul etmiştir. Site kuralları ya da kanunlara aykırı şekilde ilan verenleri yine iletişim formu aracılığıyla tarafımıza bildirebilirsiniz.

- Bu internet sitesi Türk Ceza Kanununun (İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun) 5651 sayılı kanun maddelerini kesinlikle kabul etmiş olup yasaya aykırılık durumunda bildirilen şikayetler kesinlikle site yöneticileri tarafından değerlendirilerek gerekli işlemler yapılacaktır.

– Ayrıca sizlere bir kavramdan bahsetmek isteriz. Son yıllardaTürkçemize girmiş olan “escort” kelimesi, “eşlik eden kişi” anlamındadır. İngilizce kökenli bu kelime, kendi dilinde de aynı anlama gelmektedir. Bu sitede ilan veren travestiler sadece yemek, toplantı, tatil vb. programlarda kişilere eşlik edebilmek için ilan yayınlar. Bunun dışında kanunlara aleni şekilde aykırı hareket eden ilan verenler siteden süresiz uzaklaştırılacaktır.

 

– Farklı sebeplerle siteyi kullanmak isteyenlerden sitemiz sorumlu değildir.

 

– Sitemiz yapılan gerçek veya sanal görüşmelerin içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

YUKARIDAKİ BÜTÜN MADDELERİ VE PARAGRAFLARI İLAN SAHİPLERİ VE SİTEDE BULUNAN TÜM HERKES OKUMUŞ VE KABUL ETMİŞ SAYILMAKTADIR. DOĞABİLECEK YASAL SORUMLULUKLARDAN İNTERNET SİTEMİZ SORUMLU TUTULAMAZ.